Продукція > ROYAL OHM > PMR02SJ0430A10
PMR02SJ0430A10 Royal Ohm
PMR_Royal_Ohm.pdf
Виробник: Royal Ohm
Резистор вивідний металоплівковий, R = 43 Ом, Розм = 4 х 11 мм, Точн., % = 5, Р, Вт = 2 Вт, ТКО, ppm/°C = 350,... Група товару: Резистори Корпус: 4x11mm Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 100 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Резистор вивідний металоплівковий, R = 43 Ом, Розм = 4 х 11 мм, Точн., % = 5, Р, Вт = 2 Вт, ТКО, ppm/°C = 350,... Група товару: Резистори Корпус: 4x11mm Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 100 шт.