Продукція > ROYALOHM > PMR03SJ0153A19
PMR03SJ0153A19
PMR03SJ0153A19 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 15kΩ; 3W; ±5%; 750V; Ø0.75x25mm; axial
Resistance: 15kΩ
Tolerance: ±5%
Power: 3W
Mounting: THT
Operating voltage: 750V
Temperature coefficient: 350ppm/°C
Body dimensions: Ø5.5x16mm
Resistor features: high power and small dimension
Length: 16mm
Type of resistor: power metal
Leads: axial
Leads dimensions: Ø0.75x25mm
Diameter: 5.5mm
на замовлення 580 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: power metal; THT; 15kΩ; 3W; ±5%; 750V; Ø0.75x25mm; axial, Resistance: 15kΩ, Tolerance: ±5%, Power: 3W, Mounting: THT, Operating voltage: 750V, Temperature coefficient: 350ppm/°C, Body dimensions: Ø5.5x16mm, Resistor features: high power and small dimension, Length: 16mm, Type of resistor: power metal, Leads: axial, Leads dimensions: Ø0.75x25mm, Diameter: 5.5mm.