Продукція > ROYALOHM > PMR03SJ0154A19
PMR03SJ0154A19
PMR03SJ0154A19 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 150kΩ; 3W; ±5%; 750V; Ø0.75x25mm; axial
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.75x25mm
Diameter: 5.5mm
Body dimensions: Ø5.5x16mm
Length: 16mm
Power: 3W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Operating voltage: 750V
Resistance: 150kΩ
на замовлення 540 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: power metal; THT; 150kΩ; 3W; ±5%; 750V; Ø0.75x25mm; axial, Leads: axial, Resistor features: high power and small dimension, Type of resistor: power metal, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.75x25mm, Diameter: 5.5mm, Body dimensions: Ø5.5x16mm, Length: 16mm, Power: 3W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Operating voltage: 750V, Resistance: 150kΩ.