Продукція > ROYALOHM > PMR03SJ0243A19
PMR03SJ0243A19
PMR03SJ0243A19 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 24kΩ; 3W; ±5%; 750V; Ø0.75x25mm; axial
Type of resistor: power metal
Resistance: 24kΩ
Power: 3W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 750V
Temperature coefficient: 350ppm/°C
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.75x25mm
Diameter: 5.5mm
Body dimensions: Ø5.5x16mm
Length: 16mm
Resistor features: high power and small dimension
Leads: axial
на замовлення 280 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 85
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: power metal; THT; 24kΩ; 3W; ±5%; 750V; Ø0.75x25mm; axial, Type of resistor: power metal, Resistance: 24kΩ, Power: 3W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 750V, Temperature coefficient: 350ppm/°C, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.75x25mm, Diameter: 5.5mm, Body dimensions: Ø5.5x16mm, Length: 16mm, Resistor features: high power and small dimension, Leads: axial.