PMS6322.030NLT
PMS6322.030NLT Pulse Electronics
datasheet_p919_1680121856-3195136.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Current Transformers 0.30mH 5kVDC 50A DCR=0.5mohms T=1:30 AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук