PMS6322.050NLT
PMS6322.050NLT Pulse Electronics
datasheet_p919_1680121856-3195156.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Current Transformers 1.1mH 5kVDC 50A DCR=0.5mohms T=1:50 AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук