PNE20040EPX
PNE20040EPX Nexperia
PNE20040EP.pdf
Виробник: Nexperia
Rectifiers PNE20040EP/SOD128/FlatPower
на замовлення 584 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STD 200V 4A SOD128/CFP5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-128, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 30 ns, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 55pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 4A, Supplier Device Package: SOD-128/CFP5, Operating Temperature - Junction: 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 930 mV @ 4 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V.
Інші пропозиції PNE20040EPX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PNE20040EPX PNE20040EPX Виробник : Nexperia USA Inc. PNE20040EP.pdf Description: DIODE STD 200V 4A SOD128/CFP5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 30 ns
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 55pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 4A
Supplier Device Package: SOD-128/CFP5
Operating Temperature - Junction: 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 930 mV @ 4 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V