PNM0805E1002BST1
PNM0805E1002BST1 Vishay / Thin Film
pnm-247439.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 200mW 10Kohms .1% 25ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук