PNM0805E1003JBT0
PNM0805E1003JBT0 Vishay Dale Thin Film
pnm.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 100K OHM 5% 1/5W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±5%
Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 100 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 100K OHM 5% 1/5W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 100 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PNM0805E1003JBT0 PNM0805E1003JBT0 Виробник : Vishay / Thin Film pnm.pdf Thin Film Resistors - SMD 200mW 100Kohms 5% 25ppm