PNM0805E2002BST1
PNM0805E2002BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 200mW 20Kohms .1% 25ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук