PNM0805E2502BST1
PNM0805E2502BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 200mW 25Kohms .1% 25ppm
на замовлення 1128 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук