PNM1206E1004BST1
PNM1206E1004BST1 Vishay / Thin Film
pnm-247439.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 400mW 1Mohms .1% 25ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук