PNM1206E2502BST1
PNM1206E2502BST1 Vishay / Thin Film
pnm-1763618.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 400mW 25Kohms .1% 25ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук