PNM1206E5001BST1
PNM1206E5001BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 400mW 5Kohms .1% 25ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук