POC-IPSM90PS3 Advantech Corporation
Виробник: Advantech Corporation
Description: BATT CHG STATION 12V 17V 19V 24V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.33" L x 5.13" W x 2.76" H (135.40mm x 130.40mm x 70.10mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 100 ~ 240VAC
Type: Charging Station
Termination Style: Terminal Block
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Power - Max: 90W
Voltage - Nominal: 12V, 17V, 19V, 24V
Number of Cells: 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHG STATION 12V 17V 19V 24V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.33" L x 5.13" W x 2.76" H (135.40mm x 130.40mm x 70.10mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 100 ~ 240VAC, Type: Charging Station, Termination Style: Terminal Block, Battery Chemistry: Lithium-Ion, Power - Max: 90W, Voltage - Nominal: 12V, 17V, 19V, 24V, Number of Cells: 3.