Продукція > PLANET > POE-171A-60
POE-171A-60
POE-171A-60 Planet
C-POE-171A-60v3_L.pdf
Виробник: Planet
Description: Multi-Gigabit 802.3bt PoE++ 60W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.70" L x 2.77" W x 1.03" H (94.0mm x 70.3mm x 26.2mm)
Voltage - Output: 12V, 19V, 24V
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 52V ~ 56V
Type: Midspan Injector
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Data Rate: 10/100/1000/5000 Mbps
Approval Agency: CE, FCC
Power (Watts) - Per Port: 60W
Compliance: IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3bt
Part Status: Active
Current - Output: 2.5 A
Number of Ports: 1
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Multi-Gigabit 802.3bt PoE++ 60W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.70" L x 2.77" W x 1.03" H (94.0mm x 70.3mm x 26.2mm), Voltage - Output: 12V, 19V, 24V, Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 52V ~ 56V, Type: Midspan Injector, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Data Rate: 10/100/1000/5000 Mbps, Approval Agency: CE, FCC, Power (Watts) - Per Port: 60W, Compliance: IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3bt, Part Status: Active, Current - Output: 2.5 A, Number of Ports: 1.