POE-24IR-CI
POE-24IR-CI TE Connectivity Laird
PW_Antenna_Catalog.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: POE INJECTOR 19.2W 24V DESKTOP
Packaging: Box
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 3.25" L x 3.00" W x 1.50" H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm)
Voltage - Output: 24V
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Midspan Injector
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Approval Agency: CE, EN
Efficiency: 70%
Power (Watts) - Per Port: 19.2W
Compliance: IEEE802.3af
Part Status: Active
Current - Output: 800 mA
Number of Ports: 1
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: POE INJECTOR 19.2W 24V DESKTOP, Packaging: Box, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 3.25" L x 3.00" W x 1.50" H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm), Voltage - Output: 24V, Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Midspan Injector, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Approval Agency: CE, EN, Efficiency: 70%, Power (Watts) - Per Port: 19.2W, Compliance: IEEE802.3af, Part Status: Active, Current - Output: 800 mA, Number of Ports: 1.