POE-48I-EU TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: POE INJECTOR 24W 48V DESKTOP
Packaging: Bulk
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 3.25" L x 3.00" W x 1.50" H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm)
Voltage - Output: 48V
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Midspan Injector
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Approval Agency: CE, EN
Efficiency: 70%
Power (Watts) - Per Port: 24W
Compliance: IEEE802.3af
Current - Output: 500 mA
Number of Ports: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POE INJECTOR 24W 48V DESKTOP, Packaging: Bulk, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 3.25" L x 3.00" W x 1.50" H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm), Voltage - Output: 48V, Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Midspan Injector, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Approval Agency: CE, EN, Efficiency: 70%, Power (Watts) - Per Port: 24W, Compliance: IEEE802.3af, Current - Output: 500 mA, Number of Ports: 1.