POL-15033R Premier Magnetics
pol-15033.pdf
Виробник: Premier Magnetics
Трансформатор імпульсний; 85 - 265V; 15V; 600µH Група товару: Трансформатори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук