POL-INN028 Premier Magnetics
Виробник: Premier Magnetics
Description: XFMR OFF-LINE SMPS, T1, DER-537
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: For AC/DC Converters
Applications: Flyback Converters
Voltage - Isolation: 3000V
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Inductance @ Frequency: 910µH @ 10kHz
Part Status: Active
на замовлення 123 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XFMR OFF-LINE SMPS, T1, DER-537, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: For AC/DC Converters, Applications: Flyback Converters, Voltage - Isolation: 3000V, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Inductance @ Frequency: 910µH @ 10kHz, Part Status: Active.