Продукція > SENSIT > POS187313A
POS187313A
POS187313A Sensit
Optical_Liquid_Level_Sensor.pdf
Виробник: Sensit
Description: POS 167 313 A OPLLCEL LEVEL SENS
Packaging: Bag
Output Type: Switch
Voltage Rating: 12V ~ 30V
Mounting Type: Cable Mount
Type: Liquid
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C (TA)
Output Configuration: PNP
Material - Housing & Prism: Stainless Steel
Part Status: Active
Current: 200 mA
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: POS 167 313 A OPLLCEL LEVEL SENS, Packaging: Bag, Output Type: Switch, Voltage Rating: 12V ~ 30V, Mounting Type: Cable Mount, Type: Liquid, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C (TA), Output Configuration: PNP, Material - Housing & Prism: Stainless Steel, Part Status: Active, Current: 200 mA.