Продукція > POS > POSC19473D-2555-C14
POSC19473D-2555-C14
POSC19473D-2555-C14
POSC19473D-2555-C14.pdf
Виробник: POS
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 19VDC; 4.73A; Out: 5,5/2,5; 90W; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Output voltage: 19V DC
Maximum output current: 4.73A
Kind of output connector: 5,5/2,5
Power: 90W
Supply voltage: 90...264V AC
Kind of power supply: desktop; mains
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Kit contents: without power cable
Connector variant: straight
Length of output cable: 1.2m
Body dimensions: 142.3x60.3x33.2mm
Operating temperature: -5...40°C
Colour: black
Efficiency: 87.98%
Operating modes: constant voltage
Kind of input connector: IEC C14
на замовлення 36 шт:
Написати відгук
Технічний опис POSC19473D-2555-C14 POS
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 19VDC; 4.73A; Out: 5,5/2,5; 90W; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Output voltage: 19V DC, Maximum output current: 4.73A, Kind of output connector: 5,5/2,5, Power: 90W, Supply voltage: 90...264V AC, Kind of power supply: desktop; mains, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Kit contents: without power cable, Connector variant: straight, Length of output cable: 1.2m, Body dimensions: 142.3x60.3x33.2mm, Operating temperature: -5...40°C, Colour: black, Efficiency: 87.98%, Operating modes: constant voltage, Kind of input connector: IEC C14, Manufacturer series: POSC, Polarisation: positive inner pin, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI.