Продукція > POS > POSC48125D-C14
POSC48125D-C14
POSC48125D-C14
POSC48125D-C14.pdf
Виробник: POS
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 48VDC; 1.25A; Out: 5,5/2,1; 60W; 90÷264VAC
Power: 60W
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Operating temperature: -5...40°C
Operating modes: constant voltage
Kind of power supply: desktop; mains
Kind of input connector: IEC C14
Type of power supply: switching
Kit contents: without power cable
Body dimensions: 121.3x53.6x31.2mm
Length of output cable: 1.2m
Maximum output current: 1.25A
Output voltage: 48V DC
Supply voltage: 90...264V AC
Efficiency: 87.78%
Kind of output connector: 5,5/2,1
Polarisation: positive inner pin
Connector variant: straight
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Manufacturer series: POSC
Colour: black
на замовлення 30 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Технічний опис POSC48125D-C14 POS
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 48VDC; 1.25A; Out: 5,5/2,1; 60W; 90÷264VAC, Power: 60W, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Operating temperature: -5...40°C, Operating modes: constant voltage, Kind of power supply: desktop; mains, Kind of input connector: IEC C14, Type of power supply: switching, Kit contents: without power cable, Body dimensions: 121.3x53.6x31.2mm, Length of output cable: 1.2m, Maximum output current: 1.25A, Output voltage: 48V DC, Supply voltage: 90...264V AC, Efficiency: 87.78%, Kind of output connector: 5,5/2,1, Polarisation: positive inner pin, Connector variant: straight, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Manufacturer series: POSC, Colour: black.