POTO10K-TBW
POTO10K-TBW c3controls
22mm_IEC_Pilot_Devices.pdf
Виробник: c3controls
Description: POT 10K OHM 2W TERM KIT WIRED
Packaging: Bag
Resistance (Ohms): 10k
Power (Watts): 2W
Adjustment Type: Side Adjustment
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: Screw Terminal, Pressure Plate
Actuator Length: 0.886" (22.50mm)
Actuator Type: Slotted
Number of Gangs: 1
Number of Turns: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 10K OHM 2W TERM KIT WIRED, Packaging: Bag, Resistance (Ohms): 10k, Power (Watts): 2W, Adjustment Type: Side Adjustment, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Screw Terminal, Pressure Plate, Actuator Length: 0.886" (22.50mm), Actuator Type: Slotted, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 1.