POW30OSC
POW30OSC J&D Manufacturing
Виробник: J&D Manufacturing
Description: J&D 30" OUTDOOR OSCILLATING WALL
Packaging: Box
Voltage: 115V
Diameter: 30"
RPM: 1055
Type: Oscillating Wall Fan
Height: 8"
Approval Agency: UL, cUL, OSHA, UL 507
Noise: 45dB(A)
Drive Type: Direct
Motor Type: Totally Enclosed
Part Status: Active
Horsepower: 1/4
Length (Inches): 46
Width (Inches): 37
Air Flow - High: 5010 CFM
Air Flow - Low: 3030 CFM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: J&D 30" OUTDOOR OSCILLATING WALL, Packaging: Box, Voltage: 115V, Diameter: 30", RPM: 1055, Type: Oscillating Wall Fan, Height: 8", Approval Agency: UL, cUL, OSHA, UL 507, Noise: 45dB(A), Drive Type: Direct, Motor Type: Totally Enclosed, Part Status: Active, Horsepower: 1/4, Length (Inches): 46, Width (Inches): 37, Air Flow - High: 5010 CFM, Air Flow - Low: 3030 CFM.