Продукція > L-COM > PPA00020-10F
PPA00020-10F
PPA00020-10F L-com
Виробник: L-com
Description: CPU/PDU POWER CORD - C14 RIGHT A
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 18 AWG