PPC5605BCLQ64
PPC5605BCLQ64 NXP USA Inc.
MPC5607B.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MCU 32BIT 768KB FLASH 144LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 64MHz
Program Memory Size: 768KB (768K x 8)
RAM Size: 64K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V