Продукція > PPI > PPI-RD-697-12-50M
PPI-RD-697-12-50M
  • PPI-RD-697-12-50M
  • PPI-RD-697-12-50M
PPI-RD-697-12-50M
RD- 697 (25µ).pdf
Виробник: PPI
Category: Insulating tapes
Description: Tape: fixing; W: 12mm; L: 50m; Thk: 0.175mm; colourless; polyacrylic
Tape features: very good shear strength
Version: double-sided
Type of tape: fixing
Operating temperature: max. 150°C
Thickness: 0.175mm
Width: 12mm
Length: 50m
Adhesive strength: 1.2N/mm
Adhesion to steel: 40N/cm
Elongation at rupture: 80%
Dielectric strength: 5kV
Manufacturer series: RD-697
Resistance to: temperature
Kind of adhesive: polyacrylic
Tape material: polyester
Colour: colourless
на замовлення 16 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PPI-RD-697-12-50M PPI
Category: Insulating tapes, Description: Tape: fixing; W: 12mm; L: 50m; Thk: 0.175mm; colourless; polyacrylic, Tape features: very good shear strength, Version: double-sided, Type of tape: fixing, Operating temperature: max. 150°C, Thickness: 0.175mm, Width: 12mm, Length: 50m, Adhesive strength: 1.2N/mm, Adhesion to steel: 40N/cm, Elongation at rupture: 80%, Dielectric strength: 5kV, Manufacturer series: RD-697, Resistance to: temperature, Kind of adhesive: polyacrylic, Tape material: polyester, Colour: colourless.