PPL1000B
PPL1000B ABL HEATSINKS
1851826.pdf
Виробник: ABL HEATSINKS
Description: ABL HEATSINKS - PPL1000B - Kühlkörper, TO-220/218, 3.1 °C/W, TO-218, TO-220, 50 mm, 28 mm, 100 mm
tariffCode: 85469090
rohsCompliant: YES
Außenhöhe - imperial: 1.1"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Außenhöhe - metrisch: 28mm
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 50mm
Wärmewiderstand: 3.1°C/W
Produktpalette: -
Gekühlte Bauformen/Gehäuse: TO-218, TO-220
productTraceability: No
Außendurchmesser - metrisch: -
Außendurchmesser - imperial: -
Kühlkörpermaterial: Aluminium
Außenlänge - metrisch: 100mm
Außenbreite - Zoll: 1.97"
Außenlänge - imperial: 3.94"
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ABL HEATSINKS - PPL1000B - Kühlkörper, TO-220/218, 3.1 °C/W, TO-218, TO-220, 50 mm, 28 mm, 100 mm, tariffCode: 85469090, rohsCompliant: YES, Außenhöhe - imperial: 1.1", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Außenhöhe - metrisch: 28mm, euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 50mm, Wärmewiderstand: 3.1°C/W, Produktpalette: -, Gekühlte Bauformen/Gehäuse: TO-218, TO-220, productTraceability: No, Außendurchmesser - metrisch: -, Außendurchmesser - imperial: -, Kühlkörpermaterial: Aluminium, Außenlänge - metrisch: 100mm, Außenbreite - Zoll: 1.97", Außenlänge - imperial: 3.94", SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).