PPM5-A-15ELF
PPM5-A-15ELF Peak
PPM-5-A.pdf
Код товару: 38494
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Peak
Тип: На друковану плату
Uвх.: 110 VAC, 230 VAC
Uвих., V: 15 V
Iвих., A: 0,33 A
Pмакс., W: 5 W
Габарити: 48,5x36x20,5 mm
ККД і робоча температура: 76%, -20...70°C