PPRO30-10.000
PPRO30-10.000 Crystek Corporation
PPRO.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ SNWV
Packaging: Bulk
Package / Case: Module Adapter, SMA M to F
Size / Dimension: 0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm)
Mounting Type: Free Hanging
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 2mA
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ SNWV, Packaging: Bulk, Package / Case: Module Adapter, SMA M to F, Size / Dimension: 0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm), Mounting Type: Free Hanging, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 2mA, Part Status: Active, Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.