PPRO30-26.000
PPRO30-26.000 Crystek Corporation
PPRO.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
Packaging: Bulk
Package / Case: Module Adapter, SMA M to F
Size / Dimension: 0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm)
Mounting Type: Free Hanging
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 2mA
Part Status: Active
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV, Packaging: Bulk, Package / Case: Module Adapter, SMA M to F, Size / Dimension: 0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm), Mounting Type: Free Hanging, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 2mA, Part Status: Active, Frequency: 26 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції PPRO30-26.000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PPRO30-26.000 PPRO30-26.000 Виробник : Crystek Corporation PPRO-1658552.pdf TCXO Oscillators Crystals and Oscillators - OSC POCKET REF TCXO 26.000MHZ - Oscillators