PPYD20000
PPYD20000 Passive Plus
PPI-Filmtrim-9.5mm-Capacitors-041823A.pdf
Виробник: Passive Plus
Description: 3.0PF-20PF, 9.5MM SIDE ADJUST, 1
Packaging: Box
Features: General Purpose
Adjustment Type: Side
Capacitance Range: 3 ~ 20pF
Size / Dimension: 0.370" Dia (9.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Q @ Freq: 1000 @ 1MHz
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm)
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 435 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.0PF-20PF, 9.5MM SIDE ADJUST, 1, Packaging: Box, Features: General Purpose, Adjustment Type: Side, Capacitance Range: 3 ~ 20pF, Size / Dimension: 0.370" Dia (9.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Q @ Freq: 1000 @ 1MHz, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm), Voltage - Rated: 100 V.