PPZC10100
PPZC10100 Passive Plus
PPI-Filmtrim-9.5mm-Capacitors-041823A.pdf
Виробник: Passive Plus
Description: 9-100PF, 10MM TOP/BOTTOM ADJUST,
Features: General Purpose
Packaging: Box
Adjustment Type: Top and Bottom
Capacitance Range: 9 ~ 100pF
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Q @ Freq: 200 @ 1MHz
Dielectric Material: Polycarbonate (PC)
Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm)
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 368 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 9-100PF, 10MM TOP/BOTTOM ADJUST,, Features: General Purpose, Packaging: Box, Adjustment Type: Top and Bottom, Capacitance Range: 9 ~ 100pF, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Q @ Freq: 200 @ 1MHz, Dielectric Material: Polycarbonate (PC), Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm), Voltage - Rated: 100 V.