PPZC18100
PPZC18100 Passive Plus
PPI-Filmtrim-9.5mm-Capacitors-041823A.pdf
Виробник: Passive Plus
Description: 12-180PF, 10MM TOP/BOTTOM ADJUST
Adjustment Type: Top and Bottom
Capacitance Range: 12 ~ 180pf
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Q @ Freq: 200 @ 1MHz
Dielectric Material: Polycarbonate (PC)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Voltage - Rated: 100 V