PPZL20000
PPZL20000 Passive Plus
PPI-Filmtrim-5mm-Capacitors-041823A.pdf
Виробник: Passive Plus
Description: 2.7- 20PF, 5 MM TOP ADJUST, 150V
Features: General Purpose
Packaging: Box
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 2.7 ~ 20pF
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Q @ Freq: 150 @ 1MHz
Dielectric Material: Polycarbonate (PC)
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Voltage - Rated: 150 V
на замовлення 380 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.7- 20PF, 5 MM TOP ADJUST, 150V, Features: General Purpose, Packaging: Box, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 2.7 ~ 20pF, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Q @ Freq: 150 @ 1MHz, Dielectric Material: Polycarbonate (PC), Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Voltage - Rated: 150 V.