PPZN30100
PPZN30100 Passive Plus
PPI-Filmtrim-16mm-Capacitors-041823A.pdf
Виробник: Passive Plus
Description: 18 - 300PF, 16 MM TOP ADJUST, 15
Packaging: Box
Features: General Purpose
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 18 ~ 300pF
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Q @ Freq: 200 @ 1MHz
Dielectric Material: Polycarbonate (PC)
Height - Seated (Max): 0.610" (15.49mm)
Voltage - Rated: 150 V
на замовлення 406 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 18 - 300PF, 16 MM TOP ADJUST, 15, Packaging: Box, Features: General Purpose, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 18 ~ 300pF, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Q @ Freq: 200 @ 1MHz, Dielectric Material: Polycarbonate (PC), Height - Seated (Max): 0.610" (15.49mm), Voltage - Rated: 150 V.