PQ108081-331MHF
PQ108081-331MHF ITG Electronics, Inc.
e551f2efda21c41444e77d6c8f3aa2c1.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 330UH 5.5A 56MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.100" L x 1.100" W (27.94mm x 27.94mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 56mOhm
Current - Saturation (Isat): 5.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 300 kHz
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 5.5A 56MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.100" L x 1.100" W (27.94mm x 27.94mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 56mOhm, Current - Saturation (Isat): 5.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 300 kHz, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 5.5 A.