PQ108081-561MHF
PQ108081-561MHF ITG Electronics, Inc.
e551f2efda21c41444e77d6c8f3aa2c1.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 560UH 4A 95 MOHM SMD
Написати відгук