PQ108081-620MHF
PQ108081-620MHF ITG Electronics, Inc.
e551f2efda21c41444e77d6c8f3aa2c1.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 62UH 12A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Nonstandard, 3 Lead
Size / Dimension: 1.098" L x 1.098" W (27.94mm x 27.94mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 300 kHz
Supplier Device Package: 3-SMD
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 62 µH
Current Rating (Amps): 12 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 62UH 12A 15 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard, 3 Lead, Size / Dimension: 1.098" L x 1.098" W (27.94mm x 27.94mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 300 kHz, Supplier Device Package: 3-SMD, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Part Status: Active, Inductance: 62 µH, Current Rating (Amps): 12 A.