Продукція > ELITE > PQ2W470MNN1240
PQ2W470MNN1240
PQ2W470MNN1240 Elite
pq_elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 450VDC; Ø12.5x40mm; ±20%; PQ
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø12.5x40mm
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PQ
Operating current: 0.48A
Height: 40mm
Diameter: 12.5mm
Capacitor application: low profile power supply
Capacitors features: long life
на замовлення 617 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 450VDC; Ø12.5x40mm; ±20%; PQ, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø12.5x40mm, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PQ, Operating current: 0.48A, Height: 40mm, Diameter: 12.5mm, Capacitor application: low profile power supply, Capacitors features: long life.