PR1-820-JBW
PR1-820-JBW RCD Components
PR-Series-Datasheet.pdf
Виробник: RCD Components
Description: RES 82 OHM 5% 1W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage, Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.225" Dia x 0.598" L (5.72mm x 15.20mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 82 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 82 OHM 5% 1W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.225" Dia x 0.598" L (5.72mm x 15.20mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 82 Ohms.