PR103J41 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: NTC THERMISTOR 10K OHM
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -55°C ~ 80°C
B0/50: 3892K
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±0.05°C
Length - Lead Wire: 1.50" (38.10mm)
Part Status: Obsolete
Power - Max: 30 mW
Написати відгук
Description: NTC THERMISTOR 10K OHM, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Epoxy, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -55°C ~ 80°C, B0/50: 3892K, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±0.05°C, Length - Lead Wire: 1.50" (38.10mm), Part Status: Obsolete, Power - Max: 30 mW.