Продукція > SAME SKY > PR2-24V-450-1A
PR2-24V-450-1A
PR2-24V-450-1A Same Sky
pr2.pdf
Виробник: Same Sky
General Purpose Relays 18.6 x 10.4 x 15.8 mm, 24 V, 5 A, SPST (1 Form A), Power Relay
на замовлення 408 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 18.8 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: cURus, Load - Max Switching: 2500VA, 280W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PR2-24V-450-1A PR2-24V-450-1A Виробник : CUI Devices pr2-3044705.pdf General Purpose Relays 18.6 x 10.4 x 15.8 mm, 24 V, 5 A, SPST (1 Form A), Power Relay
на замовлення 470 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PR2-24V-450-1A PR2-24V-450-1A Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) pr2.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 18.8 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Approval Agency: cURus
Load - Max Switching: 2500VA, 280W