Продукція > CUI DEVICES > PR22-12V-400-1C
PR22-12V-400-1C
PR22-12V-400-1C CUI Devices
pr22-3044662.pdf
Виробник: CUI Devices
General Purpose Relays 29 x 12.6 x 15.8 mm, 12 V, 8 A, SPDT (1 Form C), Power Relay
на замовлення 706 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 33.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 440VAC, 120VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 7040VA, 1920W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PR22-12V-400-1C PR22-12V-400-1C Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) pr22.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 440VAC, 120VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 7040VA, 1920W
на замовлення 863 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PR22-12V-400-1C PR22-12V-400-1C Виробник : Same Sky pr22.pdf General Purpose Relays 29 x 12.6 x 15.8 mm, 12 V, 8 A, SPDT (1 Form C), Power Relay