Продукція > SAME SKY > PR27-18V-S-900-1C
PR27-18V-S-900-1C
PR27-18V-S-900-1C Same Sky
pr27-3510567.pdf
Виробник: Same Sky
General Purpose Relays 32.23 x 27.4 x 27.92 mm, 18 V, 40 A, SPDT (1 Form C)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук