PR29 12V-S-450-1A
PR29 12V-S-450-1A Same Sky (Formerly CUI Devices)
PR29
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: 18.4 X 10.2 X 15.5 MM, 12 V, 10
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 37.5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 8 ms
Release Time: 4 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 2500VA, 300W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 18.4 X 10.2 X 15.5 MM, 12 V, 10, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 37.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 8 ms, Release Time: 4 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 2500VA, 300W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PR29-12V-S-450-1A PR29-12V-S-450-1A Виробник : Same Sky pr29-3510470.pdf General Purpose Relays 18.4 x 10.2 x 15.5 mm, 12 V, 10 A, SPST (1 Form A)