Продукція > CUI DEVICES > PR29-12V-S-450-1A-EF
PR29-12V-S-450-1A-EF
PR29-12V-S-450-1A-EF CUI Devices
pr29-3421195.pdf
Виробник: CUI Devices
General Purpose Relays 18.4 x 10.2 x 15.5 mm, 12 V, 10 A, SPST (1 Form A), Epoxy Sealed, Class F
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук