Продукція > L-COM > PR35D32-630-CMB
PR35D32-630-CMB
PR35D32-630-CMB L-Com
ds_LCCA30533_FT6.pdf
Виробник: L-Com
Data & Network Patch Panels 3.5" (2U) x 19" Panel with 32 0.630" D-Holes
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук