Продукція > L-COM > PR35GB25FB
PR35GB25FB
PR35GB25FB L-com
PR35GB25FB_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: 3.5""X19""PNL W/16 DB25 F/F CPLR
Packaging: Bag
Color: Black
Size / Dimension: 19.000" L x 3.480" W x 0.500" H (482.60mm x 88.39mm x 12.70mm)
For Use With/Related Products: 19" Rack
Material: Metal, Steel
Type: Panel
Ventilation: Non-Vented
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.5""X19""PNL W/16 DB25 F/F CPLR, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 19.000" L x 3.480" W x 0.500" H (482.60mm x 88.39mm x 12.70mm), For Use With/Related Products: 19" Rack, Material: Metal, Steel, Type: Panel, Ventilation: Non-Vented.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PR35GB25FB PR35GB25FB Виробник : L-Com PR35GB25FB_2D.pdf Audio & Video Patch Panels 3.5""X19""PNL W/16 DB25 F/F CPLR